10.15.2012

Ebay#2 ipad cover!

Merhaba!
Geçenlerde benolmeden.com'un blogunu inceliyordum. Ipad almıştı ve onu paylaşmıştı hatta sayesinde bir sürü video bulmuştum. Millet sevinçlerini paylaşmış çok şirin çoğuda. Hele bir tane de çekik gözlü bir çocuğa şaka yapmışlar annesi ve babası öyle kötü olmuş ki çocuk zavallım yaa! 

Yurt dışından amcam geliyordu, ben de ipad siparişi verdim. Anti-teknolojik biri olduğu için de modelini fln verirken bayağı uğraştık, kodladık, 234 kere tekrarladık fln. Neyse uzatmayayım; geldi işte. Getirdim bilgisayarını merak etme dedi; annemde amcan getirmiş netbook'unu dedi. Ulan ben bir panikledim; ne yapacağım lan notebook'u of ya geriye de yollanmaz edilmez falan düşünürken amcam çantasından ipadi çıkardı. O an nasıl rahatladım anlatamam :) 
Hemen siyah bir kılıf aldım, ama sadece yatay durabiliyor. Ebay'den de bir tane hemen kılıf sipariş verdim; 360 derece dönenlerden. Aldığım kılıfın aynısını bizim mahalledeki yere sordum herif 100 TL dedi, koca bir yuh! dedim(tabi içimden). 3G'si de olduğu için kaydettirmem lazımmış nasıl gözümde büyüyor anlatamam.

Hi!
Recently while I was reading benolmeden.com's blog, I saw one of his post that is about his ipad. He shared his feelings when he first bought it. Thanks to him, I watched lots of videos about ipad gifts =D I ordered to my father's brother who came from US. He is a kind of an anti-technology so we had lots of problems while we r trying to tell model, codes,etc. First they made a joke that he bought and brought a netbook by mistake. I panicked and started to think that what can I do with netbook etc, then he gave the ipad and I calmed down. First, I bought a black cover from Istanbul then I bought a 360 rotating magnetic cover from ebay. The same 360 rotating cover is 56$ in Istanbul =|.


Black cover (Istanbul); 45 TL (25$)
Pink cover (ebay); 8$
the seller;ssszhenlink

No comments:

Post a Comment